Pro detaily klikněte na příslušnou událost

Zveme Vás na postní duchovní obnovu, která se uskuteční v sobotu 1. dubna od 16 do 18 hodin. Téma obnovy bude "Úvod do kontemplativní modlitby a křesťanské meditace". Duchovní obnovu povede P. Mgr. Roman Frič, OCart.

Otec Marek diverzifikoval potrfolio svých aktivit a založil si vlastní kanál na YouTube. Doporučujeme Vám jeho úvahy na téma knihy Genesis, Orkova oblíbeného tématu "Chuť žít" i ostatní myšlenky a brilantní postřehy. Těšíme se na jeho další příspěvky a přejeme našemu youtuberovi tisíce followers!

Hledáme doučování pro 9 letou ukrajinskou holčičku Žeňu, která je ubytována na faře v Lechovicích spolu se svojí maminkou. Žeňa chodila v druhé půli minulého školního roku (jaro 2022) do první třídy české školy. Tento rok již do školy nenastoupila. Nyní se učí pouze on-line na ukrajinské škole. Aby mohla nastoupit do školy v česku, potřebuje pomoci...

Milí farníci, protože začíná postní doba, bude v neděli v Lechovicích přede mší sv. křížová cesta. Všichni jste srdečně zváni.

V pátek 17. 2. proběhl na Lechovické faře tradiční souboj slivovic. Degustaci předcházela velice zajímavá a fundovaná přednáška Mgr. Davida Buriánka, Ph.D. o Etiopii. Podělil se s námi o postřehy z této země, pohovořil o historii, demografickém vývoji, přírodě, památkách, náboženství, kultuře i dalších věcech. Přednášku doplnil mnoha fotkami ve...

V roce 2013 jsem nevěřil, že se najdou víc než jednotky procent voličů,kteří by to hodili Miloši Zemanovi.