Pomozte prosím našim Ukrajincům na faře v Lechovicích a Prosiměřicích - AKTUALIZOVÁNO 10.6.

02.05.2022

Milí farníci a všichni přátelé, prosíme Vás o pomoc pro naše ukrajinské maminky s dětmi, které jsou ubytovány na farách v Lechovicích a Prosiměřicích.

V současné době je nejvíce zapotřebí:

- mléko
- slunečnicový olej
- cukr
- sůl
- cibule
- mrkev
- červená řepa
- vejce
- brambory
- toaletní papír

Materiální pomoc můžete přivézt nebo zaslat přímo na lechovickou faru (Lechovice 66, PSČ 671 63). Nebo prosím zašlete nabídku pomoci na e-mailovou adresu: farnostlechovice@seznam.cz spolu s telefonním kontaktem na Vás. Ozveme se Vám a domluvíme se na formě předání.

Pokud byste chtěli přispět finančním darem, číslo účtu farnosti, na který můžete dar zaslat je: 1580434319 / 0800 - Česká spořitelna. Pokud chtít a uvedete iniciály, bude Vám samozřejmě vystavené potvrzení o daru, který lze použit ke snížení základu daně z příjmů.

Všem Vám upřímné Pán Bůh zaplať za Vaši pomoc!

Za farní tým Patrik Feith, tel: 605 298 202