Pro detaily klikněte na příslušnou událost

V neděli 11. 6. budeme celebrovat slavnost Těla a Krve Páně, tzv. "slavnost Božího Těla". Po mši sv. bude průvod kolem kostela. Těšíme se na všechny družičky s květy pro Pána. Předem děkujeme a těšíme se na Vaši účast.

Zveme Vás na komentovanou prohlídku poutního kostela v Lechovicích a jeho okolí s historikem Jiřím Kacetlem. Akce se koná v sobotu 27. května, začátek v 9:45h. Plakát k akci ke stažení níže. Všichni jste srdečně zváni.

Orkův text níže je z ledna roku 2017, možná jste ho již četli. Ale velmi doporučuji opětovné přečtení. Možná Vám pomůže velikonoční obřady prožít hlouběji, jsou plné mystiky.

Zveme Vás na postní duchovní obnovu, která se uskuteční v sobotu 1. dubna od 16 do 18 hodin. Téma obnovy bude "Úvod do kontemplativní modlitby a křesťanské meditace". Duchovní obnovu povede P. Mgr. Roman Frič, OCart.

Otec Marek diverzifikoval potrfolio svých aktivit a založil si vlastní kanál na YouTube. Doporučujeme Vám jeho úvahy na téma knihy Genesis, Orkova oblíbeného tématu "Chuť žít" i ostatní myšlenky a brilantní postřehy. Těšíme se na jeho další příspěvky a přejeme našemu youtuberovi tisíce followers!

Hledáme doučování pro 9 letou ukrajinskou holčičku Žeňu, která je ubytována na faře v Lechovicích spolu se svojí maminkou. Žeňa chodila v druhé půli minulého školního roku (jaro 2022) do první třídy české školy. Tento rok již do školy nenastoupila. Nyní se učí pouze on-line na ukrajinské škole. Aby mohla nastoupit do školy v česku, potřebuje pomoci...

Milí farníci, protože začíná postní doba, bude v neděli v Lechovicích přede mší sv. křížová cesta. Všichni jste srdečně zváni.